Domov seniorů máj

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií a marketingu.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Domov seniorů máj

Senior-komplex (Domov pro seniory) (Lužec nad Vltavou...Senior-komplex (Domov pro seniory); Soukromý domov pro seniory nabízí sociální a zdravotní služby pro seniory se sníženou soběstačností, vyžadující pravidelnou pomoc druhé osoby. . 1. máje 22 277 06 Lužec nad Vltavou kuřecí madras České Budějovice - Domov pro seniory Máj - pracoviště...Po provedené rekonstrukci v roce 2008 bylo uvedeno do provozu nově zrekonstruované sociální zařízení pro seniory v ul. Tylova, které je součástí domova pro seniory Máj.Název zpracovatele...péče Máj – domov důchodců...Název zpracovatele: Domov pro seniory Máj České Budějovice, příspěvková organizace, Větrná 13, 370 05 České Budějovice. odborná konference „Jak přistupovat k sexualitě seniorů“"Domov pro seniory Máj České Budějovice...Domovy pro seniory...Firma Domov pro seniory Máj České Budějovice, příspěvková organizace, České Budějovice nalezena na Zlatých stránkách: telefon, adresa, mapa, trasa a hodnocení firmy Domov pro seniory Máj České Budějovice, příspěvková. Domov pro seniory Máj České Budějovice (České Budějovice...Domov pro seniory Máj České Budějovice; Zajišťujeme ústavní sociální péči pro staré a invalidní občany. Poskytujeme ubytování, stravování, základní péči a nezbytné služby. arteterapie.

Domov pro seniory Máj České Budějovice, příspěvková

- služby poskytované ,,Domovy se zvláštním režimem" (§ 50 zákona). Celková kapacita je 127 lůžek na jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Veškeré prostory Domova pro seniory Máj jsou s bezbariérovým přístupem.Májský domov seniorů se rozšíří o třicet míst...České Budějovice – Přesně třicet dva starých lidí trpících Alzheimerovou chorobou najde nový domov v městském sociálním zařízení na Máji. Nákladná přístavba Domova pro seniory Máj by měla být zahájena do konce listopadu.Domov pro seniory Máj České Budějovice...Administrativní registr ekonomických subjektů - Domov pro seniory Máj České Budějovice, příspěvková organizace. IČO: 71173064, sídlo firmy, předmět podnikání firmy Domov pro seniory Máj České Budějovice, příspěvková organizace.Domov PRO Seniory MÁJ České Budějovice, České Budějovice...Domov PRO Seniory MÁJ České Budějovice, Větrná 731/13,České Budějovice,37005 České Budějovice 5

Domovy pro seniory - České Budějovice - Najisto.cz

Domov pro seniory Máj, České Budějovice (České Budějovice - České Budějovice 2) České Budějovice, Větrná 731Domov pro seniory Máj, České Budějovice (České...Domovy pro seniory Domov pro seniory Máj, České Budějovice (České Budějovice - České Budějovice 2)Domov pro seniory Máj České BudějoviceDomovy důchodců, pečovatelské služby - Péče o seniory. domov se zvláštním režimem: odlehčovací krátkodobé pobyty:Obyvatelé Domova pro seniory na Ohradě káceli máj...Diakonie Vsetín uspořádala pro obvyvatele Domova pro seniory, ale i širokou veřejnost na 31. května tradiční kácení máje. . Přítomni byli náš pan ředitel, naše vedení, senioři z denního stacionáře Zahrada a obyvatelé našeho Domova.